Чому ми?

Тому що ми знаємо як зберегти Ваше майно!

 

Одна маленька пломба вартістю і розміром в кілька разів менше, ніж опломбований об'єкт, може зберегти майна на тисячі, а то й десятки тисяч гривень. Вибір таких пристроїв захисту у нас великий, і тут ми отримуємо ще одну відповідь на «чому саме ми?» – ми допоможемо Вам вибрати саме те, що Ви шукаєте.

У нас немає мети «продати для того, щоб продати», ми роками напрацьовували репутацію тих, хто допомагає клієнтам вирішити їх завдання. І у нас це вийшло! Наша клієнтська база дуже велика, нам довіряють, до нас повертаються, нас рекомендують.

У нас Ви можете отримати не просто якісний товар, а й гарне обслуговування! Ми керуємося трьома принципами роботи з клієнтами: оперативність, прозорість, комфорт.

Оперативність – у нас є можливість відправляти товар відразу ж після оплати. Якщо оплата була до 15:00, пломби поїдуть до клієнта в той же день.

Прозорість – ми офіційне підприємство і працюємо згідно з чинним законодавством України.

Комфорт – ми раді кожному нашому клієнту! Наші співробітники завжди привітні і готові зустріти у себе в гостях кожного, хто забажає приїхати до нас в офіс.

 

Наші клієнти - наші друзі!