Доставка і оплата

Ми цінуємо і поважаємо кожного нашого клієнта, тому всіляко намагаємося робити все, щоб йому було комфортно і приємно працювати з нашою компанією.

Кожну заявку клієнта ми контролюємо від початку співпраці і до отримання замовником його товару. Якщо заявка надійшла через сайт, наш менеджер обов'язково зв'язується з клієнтом і тільки після особистого уточнення деталей замовлення приймає оплату або здійснює доставку.

Доставка

При підтвердженні оплати до 15:00, замовлення буде відправлений в той же робочий день. Доставка здійснюється за допомогою кур'єрської компанії «Нова пошта» *

* Можливо і інші кур'єрські організації за бажанням клієнта. Уточнюйте у менеджера.

Замовлення можна забрати на складі кур'єрської компанії в будь-якому населеному пункті, де є її представництво або ж замовити  доставку «до дверей» (доставка за вказаною Вами адресою).

Вартість доставки залежить від кількості товару, обраної кур'єрської компанії, способу доставки («до дверей» або на склад).

Після відправки товару, ми відправляємо смс-повідомлення кожному клієнту з номером накладної декларації на товар.

Самовивезення

Компанія «СПЕЦСИЛ» надає можливість забрати товар особисто з нашого офісу або складу в робочий час. Наші контакти і час дивіться тут (активне посилання на вкладку контакти).

Оплата

Заплатити за товар можна декількома способами:

- оплата на наш розрахунковий рахунок: ми виставляємо рахунок по реквізитам Вашої компанії, і ви отримуєте весь пакет документів разом з товаром.

- Накладеним платежем.

- Оплата на карту банку «Приватбанк».

- Готівкою, якщо забираєте товар у нас в офісі.

Повернення товару

Ви можете повернути товар протягом 14 календарних днів після покупки, якщо:

- охоронні пломби НЕ виготовлені з Вашим логотипом, штрих-кодом та іншою інформацією про Вас або Ваше підприємство;

- товар не був у використанні;

- товар зберіг індивідуальну упаковку, в якій був відправлений Вам (вона не пошкоджена і не замінена на іншу);

- якщо Ви отримали не ті номерні пломби, які замовляли (без логотипу, штрих-коду і т.д.);

- якщо в товарі виявлений заводський брак.

 

Гроші за товар повертаються тільки після того, як Ви напишете нам лист на нашу електронну адресу office@spseals.com в довільній формі із зазначенням причини повернення товару, її фото або відео підтвердженням, а також платіжними реквізитами для повернення грошей. Заявка обробляється протягом 1 (одного) робочого дня.

 

Повернення грошей і товару здійснюється за рахунок замовника. Відправлення здійснюється за коштами кур'єрської служби «Нова Пошта» в місто Київ, склад №171, одержувач ТОВ «СПЕЦСИЛ», тел. 067 503 4025, код ЄДРПОУ 38882880.