Пломба-наклейка
ТИП П 20*50

1.26 грн./шт

ТИП П 20*70

1.50 грн./шт

ТИП П 20*100

1.74 грн./шт

ТИП ПС 20*50

1.26 грн./шт

ТИП ПС 20*70

1.50 грн./шт

ТИП ПС 20*100

1.74 грн./шт

БАР'ЄР 60х20

2.52 грн./шт

БАР'ЄР 100х20

2.64 грн./шт

ПЛОМБА НАКЛЕЙКА - СУЧАСНИЙ ЗРУЧНИЙ ЗАСІБ ЗАХИСТУ ОБ'ЄКТІВ І ІНДИКАЦІЇ ЗЛАМУ

Наклейки пломбувальні служать для захисту приміщень, контейнерів, датчиків, місткостей, шаф, ящиків, упаковок від незаконного доступу. Вони зручні тим, що для її використання не потрібні отвори. Досить рівної поверхні.

Переваги використання індикаторної пломби наклейки:

Для встановлення наклейки пломбувальної не потрібна спеціальна кваліфікація персоналу
Наскрізна нумерація. Нанесене зображення замінити або відновити неможливо. Це - хороший показник індикації спроби злому або розриву пломби. Будь-яка спроба зламу буде відображена на покритті.
Стійкість до високих і низьких температур. Навіть різкі коливання температури не впливають на цілісність і зовнішній вигляд. Єдиний спосіб зруйнувати пломбу - спробувати її розкрити фізично або хімічно. Бачачи зруйновану пломбу наклейку, ви повідомлені про те, що Ваш вантаж намагалися розкрити.
Купити пломби наклейки просто
ПЛОМБУВАЛЬНА НАКЛЕЙКА НАДІЙНО КРІПИТЬСЯ НА БУДЬ-ЯКУ РІВНУ ПОВЕРХНЮ - СКЛО, МЕТАЛ, ДЕРЕВО, ПЛАСТИК, ПАПІР, КАРТОН, РЕЗИНА
Клеїти її потрібно при плюсовій температурі. Поверхня повинна бути не тільки рівною, але і знежиреною. Вона наноситься на поверхню, як звичайна наклейка - зняти захист клейкого боку і наклеїти.
Зазвичай, наклейки для опломбування залишають при спробі відкриття частини своєї основи (які легко видаляються миючими та миючими хімічними реактивами), але «Спецсил» пропонує і такі, які знімаються безслідно. В такому випадку на наклейці під час зняття просто проявляється напис «Розкрито».
Пломби наклейки виготовляються не тільки різних типів, але і різних кольорів і розмірів - для вирішення різних завдань. Існує пломба наклейка з відривними паперовими квитанціями для зручного обліку установки, або вони можуть змінювати своє забарвлення при підвищеній температурі. На наклейки для опломбування будь-якого типу для будь-якого матеріалу можна нанести логотип, напис, додатковий номер. На деяких з них можна навіть писати простими кульковими ручками.
Також зручні для використання паперові наклейки "опечатано".
Наклейки пломби можна виготовити на замовлення. Виготовлення пломб наклейок не займе багато часу.