Про компанію

Шановні відвідувачі нашого сайту, наші дорогі партнери та клієнти!

Ми - компанія «СПЕЦСИЛ» – один з провідних лідерів на ринку сучасних пломбувальних технологій і пристроїв захисту. Наші пломби використовують в різних галузях: агропромисловість, машинобудування, торгівля, економіка, виробництво, охорона і багато інших.

Компанія «СПЕЦСИЛ» зарекомендувала себе як надійний постачальник пломбувальних виробів з 2013 року. За цей час ми виділили для себе найважливіші наші цінності: якість, оперативність, новаторство, надійність і гнучкість. Саме ці наші цінності допомогли нам зав'язати довгострокові відносини з партнерами і стати затребуваними для наших клієнтів. Що ж ми маємо на увазі під кожною нашою цінністю?

Якість – ми працюємо з товаром найвищої якості і пропонуємо нашим клієнтам тільки перевірені пломби, які зарекомендували себе на ринку як якісний український товар і за доступною ціною.

Оперативність – у нас є свій великий склад, тому ми відправляємо товар відразу ж після оплати; клієнтові не потрібно чекати кілька днів поки його заявка буде опрацьована, товар виготовленний, а потім тільки відправлений.

Новаторство – час не стоїть на місці, щорічно в світі пломбувальних пристроїв впроваджують нові технології – надійні і більш зручні в застосуванні; компанія «СПЕЦСИЛ» всіляко допомагає українським підприємствам йти «в ногу» з часом, пропонуючи все більше варіантів для забезпечення збереження майна.

Надійність – ми співпрацюємо з найкращим українським постачальником, пропонуємо прозорі умови роботи нашим клієнтам, які залишаються з нами з першого дня знайомства.

Гнучкість – можемо запропонувати нашим клієнтам найбільш вигідні для них умови і індивідуально підходом до кожного замовника.

Наші клієнти отримують унікальну можливість нанесення на пластикові пломби власного логотипу, штрих-коду або будь-якої іншої інформації, що дозволяє домогтися однозначної ідентифікації кожної пломби або наклейки.

Наш офіс знаходиться в Києві і це дає можливість нам і нашим клієнтам здійснювати операції особисто і за допомогою кур'єрських компаній, які швидко і якісно доставляють наш товар в будь-який куточок України.

Також, ми маємо в своєму розпорядженні великий склад, де знайдеться будь-яка позиція товару, який цікавить нашого клієнта і в великих кількостях, і це наша перевага з огляду на те, що ми можемо запропонувати відвантаження відразу ж після оплати.

Компанія «СПЕЦСИЛ» – це велика сім'я, що розділяє спільні цінності, тут кожен готовий в потрібний момент підставити плече, порадіти успіхам колег і запропонувати свіже рішення. Саме тому ми і залишаємося провідним лідером на ринку пломбувальних технологій і пристроїв захисту, і тільки так ми ставимося до наших вже існуючих та нових клієнтів.

З повагою, колектив компанії «СПЕЦСИЛ»!